Úvodní stránka

Vítejte na oficiálních webových stránkách firmy CompOn

Firma CompOn byla založena roku 1994, zabývá se prodejem veškeré výpočetní a kancelářské techniky, mobilních telefonů  a software – (COMFOR, AT Computers), PC sítěmi – klasické i Wifi, servisem PC, notebooků a dalších zařízení, služeb mobilních operátorů (autorizovaný dealer O2 a Air Telecom) a veškerých služeb spojených s Internetem a pevnými linkami a mobilním připojením.

 Od počátku klademe důraz na kvalitu zboží a na rychlý servis pro občany i firemní zákazníky. Běžným standardem je dodávka zboží do 24 hodin, pokud zboží není skladem. Záruční opravy počítačů COMFOR rovněž provádíme do 24hodin od nahlášení závady a to výměnou vadné komponenty za novou. PC sestavy dodáváme akční dle katalogu nebo přesně dle přání zákazníka.

Pro zákazníky zajišťujeme i profesionální dálkovou správu dat přes Internet –  zákazník ušetří čas a dopravné.

Jsme též výdejním místem www.zasilkovna.cz 


JSME DODAVATELEM systémů i programů pro EET (elektronická evidence tržeb) !!!

Dokážeme vytvořit nabídku řešení EET i s kompletní instalací šitou "na míru" dané provozovně. Kvalita za dobré ceny. Rychlý servis v dosahu! Obraťte se na nás !!!  


Aktuální letáky ke stažení zde: http://export.comforinside.cz/pdf/2017-03-noviny.pdf                  

Aktuální katalogy ke stažení zde: http://export.comforinside.cz/pdf/2017-03-katalogy.pdf                EET je zde. Jsme připraveni. A vy?


         

           


Sportovní aktivity najdete na : http://componcup.sweb.cz/ a http://cyklotour-jadran.webnode.cz/


slider
slider